ÇOCUKLAR GÜLSÜN DİYE

“DÜNYA GÜLSÜN İSTİYORSAK, ÖNCE ÇOCUKLAR GÜLMELİ” sloganı ile başladığımız bu sosyal sorumluluk projesinde, yapmış olduğumuz her satışın belirlemiş olduğumuz oranda yüzdesini GİRENİZ PELET ÇOCUK FONU’na  aktarıyoruz. Burada biriken parayı öncelikle bulunduğumuz coğrafyadaki köy çocuklarının yüzlerini güldürebilmek, onların ufkunu genişletebilmek ve hayatlarında iyi izler bırakabilecek dokunuşlar yapabilmek için harcıyoruz. Yeri geldiğinde bir SMA Hastası yavrumuza destek olmak, bazen birkaç depremzede çocuğumuzun yüzlerinin gülmesine vesile olmak ya da hiç tanımadığımız belki de dilini dahi bilmediğimiz bir çocuğun tebessümüne ortak olmak… Bizim en büyük başarımız işte bu güzelliklere tanık olmak.  

GİRENİZ PELET olarak kurulduğumuz ilk günden  ve yaptığımız ilk satıştan bu yana birinci önceliğimiz olarak belirlediğimiz bu projeyi büyüterek devam ettiriyor ve özellikle köy çocuklarının hayatına dokunmanın verdiği hazzı gururla yaşıyoruz.

Siz değerli müşterilerimiz de aldığınız pelet ile evlerinizi ısıtırken aynı zamanda çocuklarımızın içlerini ısıtmanın verdiği mutluluğu doya doya yaşayabilirsiniz.

DÜNYA GÜLSÜN İSTİYORSAK, ÖNCE ÇOCUKLAR GÜLMELİ


WhatsApp
Hemen Ara